Apartamento Delux

Το Apartamento Delux Μαδρίτη βρίσκεται περίπου 1 χλμ. από τα Βασιλικά Ανάκτορα της Μαδρίτης και έχει θέα στην πόλη. Παρέχεται Wi-Fi τόσο για επαγγελματικές δραστηριότητες, όσο και για διασκέδαση.

Αυτό το κατάλυμα περιλαμβάνει μπαλκόνι, χώρο καθιστικού και σαλόνι με ρυθμιζόμενο κλιματισμό για απόλυτη άνεση. Αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο παρέχει στεγνωτήρα μαλλιών, μπουρνούζια και πετσέτες στο μπάνιο. Επιπλέον, θα βρείτε ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Στο Apartamento Delux υπάρχει μικρή κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, μαγειρικά σκεύη.

Το Στάδιο Σαντιάγο Μπερναμπέου βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με αυτοκίνητο, ενώ Βασιλική του Αγίου Μιχαήλ απέχει 16 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα. Χάρη στην εκλεκτή θέση του Apartamento Delux 44 τ.μ., η Gran Vía είναι σε απόσταση περίπου 700 μέτρων. Αυτό το διαμέρισμα απέχει μόνο 10 λεπτά με τα πόδια από τη στάση λεωφορείων Alcala - Sevilla και μόλις 10 λεπτά με τα πόδια από Gran Via.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Apartamento Delux Μαδρίτη
Habitacion Loft Centro
Τιμή μόνο για κινητά

Habitacion Loft Centro

5.4
Αξιοπρεπές 41 σχόλια
0 μ από το κατάλυμα
USD 159 USD 143
ανά νύχτα
Funcaral Santa Brigida 15,2
Τιμή μόνο για κινητά

Funcaral Santa Brigida 15,2

4.6
Αξιοπρεπές 85 σχόλια
104 μ από το κατάλυμα
USD 92 USD 83
ανά νύχτα
Mv26 Full Apartament Malasana Gran Via
Τιμή μόνο για κινητά

Mv26 Full Apartament Malasana Gran Via

5.5
Αξιοπρεπές 54 σχόλια
174 μ από το κατάλυμα
USD 78 USD 70
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    22 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Principe Pio Train Station
    1,8 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωμάτια με δωρεάν WiFi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • 24ωρη ασφάλεια
    • Αποθήκευση αποσκευών
    • Υπηρεσίες καθαριότητας

    Στην κουζίνα

    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:30 έως 20:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείαςESHFNT00002810900013213400100000000000000000000000001
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Apartamento Delux;
      Το Apartamento Delux βρίσκεται κοντά σε Γκραν Βία.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Apartamento Delux;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Apartamento Delux περιλαμβάνουν Τεάτρο Ρεάλ, που απέχει 17 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Apartamento Delux;
      Η τιμή κράτησης στο το Apartamento Delux θα είναι 160€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνουν Mercado de San Miguel και Chocolateria San Gines και απέχουν μόνο 14 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι διαμέρισμα;
      Η έκταση του διαμέρισμα αποτελεί 44 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    22 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Principe Pio Train Station
    1,8 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Apartamento Delux Μαδρίτη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο